phoneiconSme tu pre Vás +421 (0)42 44 27 920
Úvod

Drevo-Rec Recycling s.r.o.

Vitajte na stránke Drevo-Rec Recycling s.r.o., dcérskej spoločnosti HolzREC Recycling & Verwertung GmbH najväčšej rakúskej spoločnosti na recykláciu dreva a drevených výrobkov vo východnom Rakúsku. Spoločnosť Drevo-Rec Recycling s.r.o. začala na Slovensku pôsobiť v roku 2011. Sme spoľahlivým partnerom pre obce a mestá, domácnosti, podnikateľov, výrobné podniky a zberné dvory. Ponúkame nielen ekologickú likvidáciu, ale tiež cenovo optimalizované koncepty, (ktoré dosahujeme našou vlastnou dopravou, kontajnerovými systémami, drvičmi a partnermi). Našim cieľom je ponúknuť flexibilitu, profesionalitu a individuálny prístup.

Pokiaľ nenájdete potrebné informácie na našich webových stránkach, prosím kontaktujte nás. Poradíme Vám. Pre ďalšie informácie o tom, ako Vám Drevo- Rec Recycling s.r.o. môže pomôcť s otázkami týkajúcimi sa drevného odpadu, prosím kontaktujte obchodné oddelenie.

História HolzREC Recycling

Svoju činnosť začala spoločnosť v roku 2002 s 2 zamestnancami, drevo na recykláciu bolo dodávané z okolitých podnikov a rozdrvené na prenajatom priestore spoločnosti EGGER v Unterradlbergi. O dva roky neskôr sa začalo s výstavbou administratívnej budovy a skladovacích priestorov v Herzogsburgu.

V roku 2007 spoločnosť získala zákazku od mesta Viedeň na likvidáciu odpadového dreva. Bolo potrebné rozšíriť vozový park a súčasne zväčšiť skladové priestory spoločnosti. V súčastnosti HolzREC Recycling & Verwertung GmbH je najväčšia rakúska spoločnosť na recykláciu dreva a drevených výrobkov vo východnom Rakúsku.

Ekonomika a ekológia

Prostredníctvom zberu, prípravy a spracovania je spoločnosť otvorená rôznym potrebám dodávateľov a zákazníkov pre udržanie energetických zdrojov a  ekonomickej rovnováhy.